niedziela, 5 maja 2013

Komunikat.

Hej ! Chciałabym przeprosić, że długo zwlekam z rozdziałami, ale właśnie dlatego tu teraz piszę.
Zacznijmy od początku.
Nie będzie mnie na razie na bloggerze. Nie wiem,jak długo,ale po prostu nie mam na razie czasu na blogi, gdyż ,bez obrazy,zapierdalam w tą i z powrotem w szkole. Ostatnie egzaminy,kartkówki,poprawki a tak się składa,że mam bardzo dużo przedmiotów i nie wyrabiam na zakrętach,byleby mieć dobrą średnią.
Napiszę, naprawdę ale jak już wszystko poprawię,a tych poprawek jest naprawdę wiele,więc dochodzi nauka tego wszystkiego. Chemia;fizyka;geografia;historia itd.
Tak więc nie pytajcie mnie pod komentarzami o nowe rozdziały. Ja WRÓCĘ, ale po prostu chcę ten jeden miesiąc do końca roku poświęcić na naukę i poprawienie moich pożałuj Boże ocen.
----
Co do komentarzy i czytelników. Dziękuję tym,którzy wytrwale są ze mną od prologu ,że systematycznie komentują. W rozdziale 4 cz.1 zauważyłam komentarzy 15, a ile mam obserwatorów ? 41. Jaki jest sens obserwować bloga,jeżeli nie zostawiacie po sobie śladu ? Naprawdę każdy komentarz motywuje mnie do działania,a zważając na wasz rekord ( 29 komentarzy pod rozdziałem 2) jestem pewna,że każdego dopadł leń i sobie odpuściliście. Rozumiem,macie swoje życie,obowiązki , szkołę, ale 41 obserwatorów,a komentuje 15 ? Sama nie wiem.
---
Tak więc wybaczcie mi i zrozumcie moją decyzję, ale po tych poprawkach wróę tu szczęśliwa z głową pełną świeżych pomysłów,możecie być tego pewni w 100 %.
--.
PS.
Pytacie czemu tak rzadko dodaję rozdziały. To jest całkiem zabawna historia xD
Chciałabym,aby każdy przeczytał i w miarę możliwości skomentował,dlatego czekam na większą ilość komentarzy, proste ;)
Ogłoszenie arafialne.
Otóż, robię to 1 raz i uległam, ponieważ moja bliska przyjaciółka poprosiła mnie bym zareklamowała jej 1 bloga na blogspot.

Link do bloga : http://zakochana-wampirzyca.blogspot.com/
Historia oparta na podstawie 'Pamiętniki Wampirów'. Lecz zmieniona. Bohaterowie są tacy sami,poza Eleną,która umarła i nie występuje tam także jej rodzina.
Pojawił się rozdział 1 i ja w imieniu jej też liczę,że zaobserwujecie i zostawicie komentarz,ponieważ ta historia zapowiada się naprawdę obiecująco, chociażby z faktu,że kocham TVD :)

Pozdrawiam,moi kochani i życzę trzeźwych głów w pisaniu , a także jeżeli ktoś ma taką samą sytuację jak ja i musi zaginać by poprawiać ♥

6 komentarzy:

 1. Rozumiem ;)
  Sama mam teraz zapierdziel w szkole a szczególnie z ( Dopomóż Panie Boże ) niemieckiego, przeklęty język -.-
  No nic, trzymam za Ciebie kciuki.
  Trzymaj się kochana!
  __________
  Patrycja

  OdpowiedzUsuń
 2. Spoko popoprawiaj wszystko,bo zaś miałabym wyrzuty sumienia, że przeze mnie masz gorszą średnią. Cierpliwie czekam na twój wielki powrót :)
  Zapraszam cię na mojego nowego bloga, jest dopiero prolog, ale może cię zainteresuję :S
  pleaseloveme-1d.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. Doskonale rozumiem brak czasu. Szkoda tylko, że będzie trzeba długo czekać na 2 część "Wspólnej nocy w psychiatryku". Ale trzymam kciuki, żeby w szkole wszystko dobrze poszło. Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Spoko. Od maja zaczyna się masakryczny zapierdziel z poprawami itp. więc roumiem cię w 1oo%

  :D

  OdpowiedzUsuń
 5. Świetnie Cię rozumiem, ja też mam zamęt chociaż jakoś za specjalnie nie zależy na na szkole, ale nie że jestem "nieuk" czy coś :)
  Czekamy na twój powrót i życzymy jak najlepszych ocen ^^
  Pozdrawiam serdecznie.
  Isiia.

  P.S
  Zapraszam serdecznie na II rozdział "You and I" :
  + http://you-and-i-lizzy.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Z największa dumą nominuję cię do Liebster Blog Award.
  http://myficdaydream.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń